Apie

PoPo.lt – tai tiesiog visai senas, tačiau jau galų gale pajudėjęs projektukas, skirtas tiems, kam visai neįdomu komercializuotas Internetas ir jame siautėjantys mažvaikiai. Savo šaknimis PoPo.lt yra susijęs su būreliu anonimiškų žurnalistų ir senų internautų, tačiau yra truputį anarchistiškas, nemokamas, ir paremtas trupinėliu sveiko proto, permaišytu su nemenku kiekiu svajonių ir svaigimo.

Taip, suprantame, kad tai, ką čia rašome, tėra didelis „blablabla“, tačiau esmė – paprasta: mus užveikė visokie vertelgos, bandantys iš svetimo turinio užsidirbti didelius pinigus. „Siųsk SMS, apspjauk draugo nuotrauką“ – toks verslo modelis mums nepriimtinas. Tad jau geriau čia kažkaip patys įdėsim darbo, pasifinansuosim ir kažką pasidarysim.

Čia kiekvienas pats atsako už savo nuomonę – kokią nori, tokią ir turi. Kokią turi – tokią ir skelbia.

Esi suaugęs žmogus, turintis savo nuomones ir noro rašyti nuosavą blogą? Prisijunk, čia dar yra laisvos vietos, kurią palikome kaip tik tau.

Žinoma, PoPo administracija niekuo neįsipareigoja, neprisiima jokios teisinės ir/ar moralinės atsakomybės už autorių nuomones ir teiginius, o kartu pasilieka sau visas teises be jokių įspėjimų ir paaiškinimų pašalinti blogus, kurie nepatiko. Paslauga suteikiama taip, kaip yra – be jokių garantijų ir su reikalavimu laikytis visų Lietuvos įstatymų.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos