Paslaugų teikimo sąlygos

Šis puslapis skirtas tiesiog tam, kad kiekvienas aiškiai suprastų popo.lt teikiamų blogų (tinklaraščių) paslaugų sąlygas.

Kaip jau patys suprantate, popo.lt neįsipareigoja čia talpinamų blogų (tinklaraščių) kūrėjams nieko – nei paslaugų kokybės, nei informacijos saugumo, nei dar ko nors. Visos paslaugos, kurias čia galite gauti – nemokamos, teikiamos (arba neteikiamos) tiesiog taip, kaip yra teikiamos (arba neteikiamos). Kitaip tariant, čia yra blogai ir sąlygos yra blogos.

Visas popo.lt nėra pelno siekiantis ar dar koks nors projektas – tai tiesiog mėgėjiškas puslapis, kuris kuriamas savo malonumui ir visuomenės gėriui. Tai reiškia, kad jis egzistuoja tik tam, kad patenkintų kažkokius jo kūrėjų etinius, moralinius ar dar kokius nors poreikius, bet ne tam, kad tenkintų kokių nors naudotojų norus.

Mes pasiliekame ne tik teisę spręsti, kas yra mums patiems priimtinas blogų (tinklaraščių) turinys, bet ir visas kitas savo teises daryti čia ką tik susigalvojame – ištrinti, panaikinti ar dar ką nors padaryti su čia kuriamais blogais (tinklaraščiais) pagal savo pačių nuožiūrą ir be jokio perspėjimo ar informavimo. Kitaip tariant, jokių teisių į nieką jokie užsiregistravę vartotojai čia neįgauna.

Šis puslapis, popo.lt, nėra skirtas komerciniams verslo ar dar kokiems nors projektams. Tai, kad neretai toleruojame ir smulkaus verslo puslapius – tai reiškia tiktai tiek, kad mes suprantame, kad startuoliams kartais ir kelios dešimtys eurų per metus yra juntami pinigai, kuriuos norisi sutaupyti. Kita vertus, mes nesiruošiame nei apmokėti kažkieno veiklą, nei turėti dar kokių nors išlaidų, nei ką nors remti savo paslaugomis, nei spręsti kokių nors teisinių klausimų, todėl rekomenduojame verslui naudoti pilnavertes svetainių talpinimo paslaugas.

Pats popo.lt puslapis (tiksliau jo kūrėjai), kilus problemoms ar klausimams, nepatikusius puslapius uždaro pagal savo pačių subjektyvius kriterijus, nieko neinformuodami nei apie uždarymo priežastis, nei apie dar ką nors. Tinklaraščio ar puslapio kūrimas verslo tikslais mūsų sistemoje – tai savaime yra kriterijus puslapio ar tinklaraščio uždarymui.

Pasikartosime: pasiliekame teisę visą informaciją ištrinti, pakeisti, sunaikinti ar dar ką nors su ja padaryti, ką tik sugalvosime. Kartu patys neįsipareigojame nieko. Kita vertus, tai nebūtinai reiškia, kad taip darysime, nes mūsų tikslai nėra informacijos trynimas, naikinimas, keitimas ar panašiai.

Bet kokias išlaidas, rizikas, sau ar trečiosioms šalims kilusius nuostolius, atsakomybes ir taip toliau prisiima patys blogų (tinklaraščių) kūrėjai. Niekam, kas nenori prisiimti visos atsakomybės pilnai ar nori kokią nors atsakomybę permesti mums, mes jokių teisių bet kokiu būdu naudotis popo.lt paslaugomis nesuteikiame. Jei norite naudotis popo.lt paslaugomis, tai savaime reiškia, kad jūs prisiimate tas atsakomybes, rizikas, bet kam kilusius nuostolius ir taip toliau.

Mes ypatingai netoleruojame kelių dalykų: bandymo daryti iš mūsų bet kokį verslą, pornografijos, kriminalinių veiklų, komunistinės ar nacistinės propagandos, visokių SEO optimizatorių ir spamo.

Popo.lt tikslingai nekaupia jokios informacijos apie kokius nors čia esančius žmones. Mums nereikia asmeninių duomenų, o techninė informacija (kaip sausainiukai -cookies) yra trinama automatiškai. Tuo atveju, jei jums netinka neišvengiamas kažkurios informacijos išsaugojimas, prašome nesilankyti šiame puslapyje ir juo nesinaudoti. Esant vartotojų užklausimui, mes galime ištrinti informaciją, kurios privalomo saugojimo nenurodo Lietuvos Respublikos įstatymai.

Taip pat informuojame ir apie savaime aiškų dalyką: jokių įstatymus pažeidžiančių veiklų mes čia toleruoti nesiruošiame, o jei pamatysime kokias nors tokias veiklas, tai visa teisėsaugai reikalinga informacija bus perduota į atitinkamas įstaigas be jokių problemų.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos